T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 
 
 
 
 
 
 
 
Serik Protokol Listesi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hastanemiz 20.000 metrekare arsa içinde 4 katlı 3 blok halinde 10.391 metrekare kapalı alana sahip binası ile hizmet vermektedir.

Genel Cerrahi Servisimizde 28 adet yatakla hizmet verilirken, genel cerrahiye yönelik bütün ameliyatlar (laparoskopik cerrahi de dahil olmak üzere) yapılmaktadır. Servis bünyesinde 1 Adet seyyar monitör, yine servis bünyesinde 1. Basamak Yoğun Bakım ve küçük cerrahi ameliyatlar için günü birlik ameliyat odası bulunmaktadır. Kadın Doğum Servisinde 17 yatakla hizmet verilirken, kadın doğum servisinde kendisini ilgilendiren bütün cerrahi ameliyatlar yapılmakta olup bünyesinde 1 Doğum Salonu, 2 sancı odası, 1 NST, 3 doğum masası mevcuttur ayrıca hastanemizde doğum servisinde yeni doğan işitme tarama testi ve yetişkinlerde işitme tarama testi Odyometrist tarafından yapılmaktadır. Dahiliye Servisimizde 20 yatak olup yatarak tedavi görev dahili branş hastalarına hizmet vermektedir. Çocuk Servisimiz 17 yatakla yatarak tedavi gören çocuk hastalarına hizmet vermektedir. 4.Kat Nitelikli Servisimiz 14 yatakla hastanemizde bulunan cerrahi ve dahili hastalara hizmet vermektedir. Hastanemiz ameliyathanesi 4 ameliyat salonu ve masası ile birlikte 24 saat hasta kabul edilmektedir. Ayrıca, aynı katta 2.basamak 4 yataklı genel yoğun bakım ünitemiz mevcuttur. Acil Servisimizde 2 muayene polikliniği ve 9 müşahade ile 24 saat hizmet verilmektedir. Acil Serviste bulunan Enjeksiyon ve pansuman için ayrı bir oda ve personel görevlendirmesi yapılmıştır.

 

Hastanemizde 3 Dahiliye Polikliniği, 2 Genel Cerrahi Polikliniği, 2 Kadın Doğum Polikliniği, 1 Çocuk Polikliniği, 2 Ortopedi Polikliniği, 2 Göz Polikliniği, 1 Fizik Tedavi Polikliniği, 1 Kulak Burun Boğaz Polikliniği, 2 Üroloji Polikliniği, 1 Enfeksiyon Polikliniği, 2 Beyin Cerrahi Polikliniği, 1 Psikiyatri Polikliniği, 1 Cildiye Polikliniği, 2 Kardiyoloji Polikliniği, 2 Acil Polikliniği, 1 Göğüs Hastalıkları, 1 Nöroloji Polikliniği ve başka bir binada kurulan Diş Tedavi ve Protez Merkezinde 10 Diş Polikliniği ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

 

Hastanemizde Radyoloji Biriminde ;Direkt Görüntüleme, Ultrasonografi, Bilgisayarlı Beyin Tomografi, Eko Kardiyografi, Doppler Ultrasonografi, Eforlu EKG, Tansiyon Holteri ayrıca hastanemizde yapılamayan tetkikler için Antalya Atatürk Devlet ve Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastaneleri ile yapılan hizmet alım protokolü ile tetkikler yaptırılarak hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Hastanemizde Laboratuar Biriminde; kan tetkiki, idrar analizleri, hormon tetkiki, PAP Boyası ile sitolojik materyallerin incelenmesi rutin kültür, bakteri tanımlama-antibiyogram, serolojik testler ve dışkıda parazit incelemesi yapılmaktadır. Ayrıca hastanemizde yapılamayan tahliller için Antalya Refik Saydam HIFZI SIHHA Merkezi Laboratuarı ile yapılan hizmet alım protokolü ile tahliller yaptırılarak hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

 


 


 
 
 
 
 
                                                                                      
 T.C.Serik Kaymakamlığı
  2016  - ISAY2 
Orta Mahalle Atatürk Caddesi Serik - Antalya | Telefon: (242) 722 10 04 Faks: (242) 722 14 04