T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 
 
 
 
 
 
 
 
Serik Protokol Listesi
 
 
bize ulaşın
 
 
 
 
 

 

Türkiye'de sağlık turizminin ana ekseni termal turizm olsa da, dünyada termal turizm, SPA olarak adlandırılan daha geniş bir turizm türünün bir parçası olarak kabul edilmektedir. Ülkemizde de termal turizm haricindeki diğer SPA aktiviteleri de hızla gelişme kaydetmektedir. Su ile gelen iyilik anlamına gelen bu terim, Roma döneminden beri termal ya da deniz suyunun ağırlıklı olarak kullanıldığı vücut bakımı ve tedavileri için kullanılmaktadır. SPA turizminde ortalama kalış süresi diğer turizm türlerine göre daha uzundur.

Belek, Kadriye ve Boğazkent dünya standartlarının ötesine geçme başarısını elde etmiş, profesyonel kadrosu ve her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmış dünyanın en iyi SPA otellerine ev sahipliği yapmaktadır.

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C.Serik Kaymakamlığı tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır.
Her hakkı saklıdır. © 2016  - ISAY2 
Orta Mahalle Atatürk Caddesi Serik - Antalya | Telefon: (242) 722 10 04 Faks: (242) 722 14 04