T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 
 
 
 
 
 
 
 
Serik Protokol Listesi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

İlçemizi 4x4 arazi araçları ve ATV araçları ile gezip dolaşabileceğiniz heyecanlı aktivitelerden biri olan safari; eşsiz manzaralı Toros Dağları'nı keşfetmek, engebeli parkurlarda heyecan yaşamak, asfalt yollardan uzakta doğa ile bütünleşip, şehrin kalabalığından koparak gözlerini ve ruhunu dinlendirmek isteyenler için yapılan gezi ve turlardır.

Toroslar'ın el değmemiş doğal güzellikleri arasında patikalarda; kimi zaman ören yerleri ziyaretleri ile tarihin derinliklerine dalıp gidecek, kimi zaman ağustos böceklerinin sesleri ile şehrin kargaşasından uzaklaştığınızı hissedecek kimi zaman da cennet gibi doğada yaşayan yöremiz insanları ile sohbet imkânı bulabileceksiniz.

İlçemiz el değmemiş pek çok güzelliği, flora zenginliği, kültürü, yaşam şekli ve insanı ile foto safari için de oldukça elverişlidir. Pek çok seyahat acentesi turlar düzenleyerek, ilçemizin eşsiz güzelliklerini tanıtmaya ve keşfetmeye yönelik çalışmalar yürütmektedir. Özellikle Gebiz beldesinde jeeplerle yapılan doğayı tanıma gezileri oldukça yaygın olup; günübirlik tur paketleri dahilinde uygun ücretlerle yapılabilmektedir.

 T.C.Serik Kaymakamlığı
  2016  - ISAY2 
Orta Mahalle Atatürk Caddesi Serik - Antalya | Telefon: (242) 722 10 04 Faks: (242) 722 14 04